Оладьи на йогурте

Комментарии

Ірино, ви тільки гляньте, яких я напекла смачних оладок, і все це завдяки вашому сайту!!! величезне дякую за чудовий рецепт, оладки дуже ніжні і смачні))) Фотозвіт висилаю... я посипала іх цукровою пудрою... чоловіку полила сметаною)))

Аллочка, я в шоці!!!! Яка краса!!! Ваші оладки просто чудові, а як багато! Ви справжня господиня!Величезне спасибі за такі чудові фото, з задоволенням іх публікую!!!

Для жарки оладий подойдет любой натуральный йогурт без сахара и добавок. Просто белый, несладкий как сметана. Сметана тоже годится, но так как она более жирный и тяжелый продукт, оладьи на сметане получатся более сытными. Но зимой это тоже будет весьма уместно. Согреют вас изнутри.

Еванжели, огромное спасибо за комментарий, он будет полезным для многих... да, оладьи на натуральном йогурте очень вкусные... на сметане да, конечно они получаются более калорийными, но иногда можно себя побаловать и такими!!!

а йогурт має бути холодним чи кімнатної температури? не потрібно його підігрівати як кефір для оладок?

Доброго дня Катю! Приємно, що ви завітали в гості на мій блог! Звичайно, краще якщо йогурт буде кімнатноі температури, не відразу з холодильника, але гріти його не варто! Оладки виходять дуже смачними, мій внук іх просто обожнює! Готуйте на здоров»я, можете навіть сфотографувати страву і вислати мені на пошту, а я опублікую ваше фото під рецептом… успіхів!!!

спасибо за рецепт, оладьи получились очень вкусные и нежные... вместо малины добавила свежую клубнику - дети в восторге!!!

о, да, сейчас пора клубники... очень вкусно получается!

Ірочка! Ви велика молодець! Ваші рецепти просто супер! Я робила блінчики, мої діти в захваті ^_^

Аллочка, я дуже тішуся, що рецепт сподобався... заходьте частіше, готуйте на здоров"я і не забувайте лишати коментарі!

Добавить комментарий