Пасхальные шоколадные яйца с творожной начинкой

Комментарии

Володя, на здоров"я! Дуже рада, що вам сподобалася така ідея! Цей десерт дуже смачний, тому дітки точно будуть задоволені, зрештою, як і дорослі!

Гостья, приветствую вас на своем блоге! Конечно, можете использовать молочный шоколад, но как по мне с молочным шоколадом десерт получается слишком сладким, если у вас все сладкоежки смело берите его!

Найперше хочу подякувати від імені ваших внучаток за такий чудовий сюрприз, і їм і нам дуууууже сподобались яєчка, як на смак, так і неймовірно гарне оформлення. Сирна маса в поєднанні з желейними цукерками вийшли дуже смачні, ну й шоколад зверху, просто слюнки ковтаю, як згадую))) Дуже ніжний та неповторний десерт!!! Ням-ням, дяку)))

Вікуся, не уявляєш, як приємно отримувати такі коментарі, бо я дуже старалася! Ми ці формочки купили з дідусем ще десь пів року тому і нічого в них не готувала, щоб зробити приємність на Великдень, котрий майже завжди співпадає з днем народження Сашулі! Дуже-дуже тішуся, що яєчка сподобалися, в планах ще приготувати в них кексики, але поки що не визначилася які! Може ти щось порадиш!

Добавить комментарий