Суп с рыбными фрикадельками

Комментарии

очень вкусный суп))) рекомендую)))

Виталий, спасибо за комментарий, очень рада, что вам понравился суп)))

приготовила вчера суп с рыбными фрикадельками, сказать, что он вкусный, это ничего не сказать - он бесподобный, даже детям, которые не очень любят супы, понравился! Ирина, большое спасибо за вкусный рецепт, обязательно еще что то с вашего блога... успехов!

Елена, это самая большая благодарность, которая может быть! Если с удовольствием ели детки, значит супчик вышел супер!

суп с фрикадельками очень любим, но вот с рыбными еще не готовила))) спасибо за идею, непременно воспользуюсь!

Hristina, готовьте на здоровье!!!

вкусный суп! спасибо!

Гость, на здоровье! очень рада, что понравился!

я мала на увазі ось як на цьому сайті (МультиПоваренок), у верхньому правому куті є кнопка "Мультиблокнот", а коли відкриваєш рецепт, то там можна натиснути сердечко, тоді він (рецепт) потрапляє у блокнот, де потім можна усі вибрані рецепти переглядати:)

Катя, дякую за швидку відповідь, на мій погляд це дуже цікава ідея, тільки ось людина, котра обслуговує мій сайт зараз на відпочинку, тому, коли він приіде, ми обов"язково обговоримо це питання... сподіваюсь що його вдасться втілити у життя!!! заходьте частіше, готуйте на здоров"я, пишіть коментарі, а також, Катю можете присилати фото своіх страв мені на почту breakfast.net.ua@gmail.com я з задоволенням іх опублікую під рецептом)))

Доброго дня! Ірино, хотіла Вас спитати чи є у Вас технічна можливість створити щось на зразок блокноту, щоб можна було б собі відмічати і зберігати рецепти, які особливо сподобались? я практично щодня продивляюсь Ваш блог уже на протязі року, постійно щось підшукую що б приготувати на вечерю, обід чи якесь свято, чи шось спекти... навіть на інші сайти уже не заходжу, бо у Вас є рецепти на всі випадки життя:) і Ваш внучок з моїм синочком майже ровесники, тому і всі Ваші дитячі рецепти нам теж стають у пригоді:) і ще з Вами дуже прийємно спілкуватись і ви завжди дасте добру пораду! Але рецептів дуже багато, було б дуже зручно, якби можна було б повідмічати рецепти, які особливо сподобались, щоб не загубити їх, а потім передивлятись і готувати...

Катя, доброго дня! Дуже дякую за такий гарний коментар і багато теплих слів у мою адресу! мені надзвичайно приємно!!! Катю, ваша пропозиція мене заінтригувала, але чесно кажучи я без сина нічого путнього вам сказати не можу... можливо ви щось подібне бачили на інших блогах? я обов"язково вивчу це питання!

Добавить комментарий