Канапки «Грибочки»
Канапки «Грибочки» не тільки ефектно виглядають, вони ще дуже смачні і ситні. Такі канапки сподобаються не тільки дорослим, але й діткам. Для їх приготування можна використовувати найрізноманітніші продукти - вершкове масло, паштет, ковбасу, шинку, сир, ну і звичайно ж, яйця і помідори, з яких власне і складаються грибочки. Для приготування цих канапок я використовувала два види яєць - курячі (невеликі) і перепелині, а також два види помідорів - коктейльні та чері. Ну і звичайно ж знадобиться зелена цибуля, котра буде імітувати травичку. Отже, давайте будемо готувати!
Для приготування канапок «Грибочки» нам знадобиться:
- 5 скибочок хліба (у мене гречаний)
- 5 кружечків ковбаси «Салямі»
- 5 курячих яйця + кілька перепелиних
- 5 помідорів коктейльних + кілька чері
- Пучок зеленої цибулі
- Вершкове масло
- Майонез для прикраси
Ось з таких самих звичайних продуктів ми приготуємо дуже красиві і смачні канапки «Грибочки».
Кожен шматочок хліба змащуємо вершковим маслом (можна замінити на паштет) і викладаємо на нього кружечок ковбаси.
Тепер приготуємо грибочки. Яйця варимо накруто, чистимо. З обох сторін трішечки зрізаємо, щоб грибочки добре стояли і добре трималася шапочка. Ставимо яйця на вершкове масло. З помідорів зрізаємо шапочку і ставимо на яйця. На деякі канапки я поставила по два грибочки - один великий, один маленький.
Зелену цибулю дрібно нарізаємо і посипаємо нею весь хліб. У пакетику майонезу зрізаємо куточок і робимо на шапочках грибочків крапочки.
Ось такі симпатичні, дуже смачні канапки у вигляді мухоморів у мене вийшли.
Дуже смачні та красиві канапочки!
А це для гарного настрою! Прийшла весна, а відповідно можна насолодитися першими весняними квітами, котрі такі ніжні, такі красиві. Величезне спасибі за це фото Leptusа, яка надіслала його мені на пошту. Дуже красиво, дуже по весняному!
СМАЧНОГО!