Суп с цветной капустой на телятине

Комментарии

Доброго дня! Моєму синочку уже буде 3 рочки скоро і вже 2 роки варю йому телятинку і ще ні разу не вийшло у мене ніжне мясо, таке щоб можна було прожувати... не розумію в чому причина, уже і вимочувала його, і в холодну воду закидала, і в кипяток, і всеодно воно завжди у мене гумове чомусь:( можливо, Ви дасте мені пораду, як зварити його правильно і смачно:)

Катю, а ви точно берете телятину, чи може яловичину? Я чому питаю, тому що телятина має бути ніжно рожевого кольору, і якщо іі покласти у холодну воду і варити щонайменьше 1 годину, вона повинна бути м"якенькою, навіть не знаю чому у вас телятина гумова... ви можете вийти з положення - перемолоти телятинку і зварити зупку своєму малюку з фрикадельками, також буде дуже смачно))) успіхів вам і нехай ваш малюк росте здоровеньким!!!!

завжди купувала телятину, навіть один раз про вік теля питала, сказали, що 5-ти місячне:) яловичину варила тільки раз, і таке саме було як з телятиною... можливо, мене просто обманювали в магазині, але не буду зупинятись, буду шукати і пробувати ще раз і ще раз, щоб вийшло так апетитно як у Вас:))

Катю, зробіть ось так, покладіть телятину у холодну воду і варіть на ній бульон півтори години, тоді витягніть м"ясо, бульон процідіть, і варіть зупку, а м"ясо поріжке кусочками і також ще покладіть в кастрюлю... поки будуть варитися овочі, м"яско теж ще повариться... гадаю що тоді воно буде м"яким! Успіхів!!!

Спробую ще так! Дякую!

Катя, на здоров"я!!!!

очень вкусный получился суп, только я еще зеленый горошек добавила! ребенок накормлен!

маришка, супер, я очень рада... у меня внук тоже очень любит зеленый горошек, поэтому добавляю его почти во все супы...

Добавить комментарий