Соус Песто

Комментарии

не могу найти кедровые орешки, а так хочется попробовать этот известный и наверняка вкусный соус, Ирина, что посоветуете???

Виталий, спасибо за комментарий... по поводу кедровых орешков вы правы, их найти крайне тяжело, и в добавок они достаточно дорогие... советую вам приготовить этот соус либо с грецкими орехами , либо с миндалем, уверена, что получится не менее вкусно! Удачи, Виталий, жду результата!!!

Дякую! Вчора саме дивилася телепередачу за участю дуже шанованого кулінара, який показував як робити песто з мигдальними горішками. Можна замочити їх, а потім зчистити шкірку, і, як на мою думку, може вийти ще краще, ніж з кедровими горішками. Все інше - традиційні компоненти. Це на той випадок, якщо нема кедрових горішків.

Муся, величезне дякую за добру пораду... неодмінно спробую цей соус с мигдальними горішками, тим паче, що вони у мене є... Кедрові горішки дуже тяжко знайти, та ще й вони дуже дорогі, але мені хотілося спробувати з ними, смачно вийшло, нічого не скажешь, особливо до пасти, то навіть і м"яса не треба! Я навіть читала, що цей соус можна готувати зі звичайними грецькими горіхами і відгуки також позитивні!

Добавить комментарий