Лазанья из кабачков с курицей

Комментарии

Наталья, я дуже тішуся, що вам сподобалася страва! У мене багато рецептів з кабачками, тому запрошую, заходьте та готуйте на здоров"я!

Дякую, заходитиму неодмінно! Справді цікаво вийшло:)) А в мене в планах тепер Ваша скумбрія з овочами... Дуже апетитно виглядає:)

Юльєтта, обов"язково приготуйте скумбрію, вона виходить такою смачною, що навіть не очікувала))) дуже рекомендую!!! а в мене сьогодні в планах Бурекас с картоплею та сиром)))

Дякую за рецепт! Дуже смачна лазанья! Розлетілася за день:) Ми пробували раніше із листами для лазаньї, так ось із кабачками так само чудово, тільки корисніше, бо з овочами:)

Юльетта, не уявляєте як я тішуся, що ви знову у мене в гостях!!! якось так виходить, що ми з вами рухаємось в одному напрямку, бо я дуже зацікавилася лазанією, що ви готували, давно збиралася її приготувати, та все руки не доходили, лишилося купити тільки листочки для лазаньї))) Юльетта, дуже рада, що вам сподобалася лазанья з кабачків!!! Заходьте ще, буду чекати!!!

І я, і я буду робити

Супер, Алочка, я впевнена, що ти оціниш рецепт!!! готуй на здоров"я, це така смакота!!! сама не сподівалася, що так смачно вийде!

Буду таку страву робити по твоєму рецепту!!! А гладіолус просто неймовірний!

Жанночка, це така смакота, пальчики оближеш!!! Готуй на здоров"я!!!

Добавить комментарий