Миш-маш (болгарский омлет)

Комментарии

Дуже смачна страва, якось коштувала в кафе, стало цікаво і самій приготувати. Дуже смачний сніданок получився

Leptusa, ну і апетитний у вас вийшов омлет, аж самій захотілося піти та приготувати!!! просто супер!!! дуже дякую за гарні фоточки, не перестаєте мене тішити!!!

довелося у Боргарії пробувати міш маш, дуже смачна яєшня, це правда! сьогодні на сніданок приготувала своїм хлопцям з шампіньйонами, вийшло дуже смачно! дякую за гарну ідею, фоточку вислала!

Алочка, твоя яєшня просто супер, така апетитна!!! зараз під час карантину є час щось поекспериментувати на кухні! Ти молодчинка, балуєш своїх хлопців, але вони того заслуговують!!! дякую за фоточку!!!

В Болгарии блюдо подают к столу прямо в форме, в которой оно запекалось. Сверху перед подачей посыпать омлет мелко нарубленной свежей зеленью.

гость, большое спасибо за полезную информацию и что нашли время оставить комментарий)))

Дійсно дуже ніжний та надзвичайно смачний омлет, швиддко та легко готується! Щойно приготувала, спробувала і пишу коментар. Із вдячнстю та у захваті від нового цікавого рецепту! До речі, з болгарскої "міш-маш" перекладається як "мішанина". :)

Юльєтта, дуже дякую за гарний коментар, тішуся, що вам сподобався миш-маш!!! Дійсно, ви абсолютно праві, що в перекладі це омлет "мішанина", і в Болгарії нам його подавали саме у вигляді перемішаного салату, але я вирішила приготувати його у вигляді омлету, так він охайніше виглядає, а смак від цього не постраждав)))

Отой миш маш я би покуштувала!!!

Жаночка,нема проблем!!! Це так просто і так смачно!

Знакомое блюдо, пробовал в Болгарии, только внешне миш-маш выглядел немного по другому, не классическим омлетом, а перемешанным и больше напоминающим салат))) С уважением Вячеслав.

Вячеслав, это вы точно подметили, его подают и так и так))) Я когда впервые была в Болгарии и нам принесли это блюдо, я честно говоря была немного удивлена, что нас угощают омлетом, при этом он оказался таким вкусным и нежным, что я сразу поменяла мнение! теперь часто готовлю его на завтрак! Вячеслав, спасибо за комментарий!

Ой, яка смакота !!!!! Обов'язково приготую, мої хлопці дуже таке люблять!!!! Дякую сестричко за рецепт

Аллочка, готуй на здоров"я, дуже рада, що тобі сподобався рецептик! це дійсно так смачно та дуже ніжно!!!

Добавить комментарий