Кекс с черникой на сметане

Комментарии

Наташа, очень приятно получить такой комментарий.Я очень рада, что вам понравился кекс! Заходите еще, у меня на блоге много вкусных кексов, все рецепты проверены и получаются с первого раза! Успехов!

отличный получился кекс) использовала замороженную чернику, которая ничем не отличается от свежей) хороший рецепт, спасибо!

Елизавета, очень рада, что вам понравился рецепт кекса) Я тоже часто использую замороженную чернику, получается просто замечательно! Спасибо за комментарий, заходите еще)

приготувала кексик по вашому рецепту, вийшло нейморівно смачно, рецепт дійсно дуже простий та не затратний, а результат вражаючий!!! дуже дякую! фото вислала)))

Вікторія, кексик просто фантастичний, такий пухкенький, жовтенький, видно що з домашніх яєць!!! величезне дякую за фоточку, з задоволенням її опублікую!!!

дуже тішуся, що натрапила на такий простий та чудовий рецепт, обов"язково буду готувати, тим паче, що чорниця продається на кожному кроці!!! величезне спасибі за працю, я в захваті від ваших рецептів та фото, все дуже-дуже гарно, по домашньому!!! ну а букет дійсно чудовий!

Марта, не уявляєте, як приємно отримувати такі коментарі, як ваш!!! обов"язково приготуйте такий кексик, він дуже смачний! була би безмежно вдячна за фотозвіт, його можна вислати мені на пошту! Успіхів, Марта і до зустрічі!

Добавить комментарий