Пирог с гречкой и картофелем

Комментарии

такий пиріг завжди готує моя бабця, коли приїзджаємо на село, ще гарячий пиріг поливає сметаною))) смакота!

Леся, в мене такий пиріг і бабця, і мама готували))) тепер я! це така смакота, а ще зі сметаною (домашньою) то взагалі!!! Леся, дуже дякую за коментар!

Вношу цей рецепт до списку, сподіваюся приготувати такий пиріг наступними днями. Сашкові фотографії надихають і спонукають до дії. Дякую красно!

Муся, обов"язково приготуйте цей пиріг, але він виходить досить великий, тому цей момент враховуйте... Муся, наш Сашко дуже любить фотографувати, у нього гарно розвинуте почуття композицїї,а головне що йому це цікаво... чекаю на фотозвіт вашого пиріжочка, сподіваюсь вам сподобається! Успіхів!!!

Дуже часто печемо цей пиріг з Сашком, останній раз він у нас вийшов ну дууууже великий, фотку відправила на почту!!!

Leptusa, ого-го!!! ото пиріжок!!! вражає, такий великий, аппетитний, з гарно пропеченою скоринкою, уявляю який на кухні аромат!!! фотографував звісно Сашко, зрозу видно руку фотохудожника!!! Молодець!

пиріг надзвичайно смачний!!! я трохи змінила пропорціі начинки - пів стакана гречки і 15 картоплин... дуже дуже дякую за гарний рецепт!!! а ось мій пиріжок на тарілочці!

Alicia, дуже тішуся, що пиріг сподобався... я також інколи даю меньше гречки, бо чрловік її не дуже любить... величезне дякую за гарні фото вашого пиріжка!

Сделала сегодня постный вариант - это оказалось безумно вкусно при всей моей нелюбви к гречке! Огромное спасибо за рецепт!

juxuc, на здоровье!

Очень вкусный пирог получается, и сытный... пока тесто подходит, можно приготовить начинку и это экономит время... спасибо за хороший рецепт!

Даша Ниженко, на здоровье! очень рада, что пирог пришелся по вкусу! Заходите еще, всегда рада!!!

Рекомендую приготовить вот такой очень вкусный постный пирог с гречкой и картофелем. мне очень понравился!

Ира, спасибо! очень рада, что вам пирог понравился!!!

дуже смачний пиріг, часто жінка готує такий, але без білих грибів, обов"язково в наступний раз добавимо грибочків! Ірино, у вас чудовий сайт, люблю тут гуляти, ви молодець!

Юрко, як чудово, що ви заходите до мене у гості, завжди рада! У нас цей пиріг можна сказати - національний, він дуже смачний і легко готується!

Отличный рецепт, накормила этим пирогом всю семью, муж просит чтоб опять приготовила))) Спасибо!

На здоровье! Я тоже часто готовлю этот пирог, выгодно и сытно и вкусно!

Пирог получился очень вкусный, но настолько большой, что пришлось разносить по соседям)))

Inna, вы не внимательно читали, я оговаривалась о том, что пирог получается большим "Пирог получается большим, поэтому, если семья небольшая, можно использовать половинный рецепт." Но, я рада, что пирог вам пришелся по вкусу!

Ой, а моя бабушка тоже такой пирог печет, очень вкусный! Спасибо, что напомнили!

На здоровье!

Добавить комментарий