Торт без выпечки с апельсинами

Комментарии

Ірочка, я приготувала тортик, ой який же він смачнючий!!! готувати одне задоволення, часу займає мінімум, а результат просто чудовий!!! моя родина просто у захваті! я ще добавила трішечки чорносливу, дуже класно поєднується зі смаком!!! величезне спасибі за чудовий рецепт, завжди готую по твоїм рецептам і завжди все виходить з першого разу))) вислала тобі одну фоточку тортика в розрізі, вибач якщо не дуже якісна, фоткала ввечері, бо на ранок не впевнена, що було би що фотографувати!

Алла, твій тортик просто чудовий, і фото також, так що не хвилюйся!!! дуже рада що твої домашні його оцінили... ти молодчинка, завжди знайходиш час щоб поділитися враженнями та прислати фоточку... ти же знаєш, як це для мене важливо! дякую!!!

Обов'язково спробую зробити такий тортик!!!Ірочка , ти -- молодець!!!

Алюнь, дякую. спробуй точно не пожалкуєш!!!

Мені аж пахне такий торт!!!!

Жаночка, це така вкусняшка, а готується 15 хвилин)))

Дуже люблю тортики без випічки, виглядає чудово!!!! Думаю такий тортик можна було б у розділ Дитячих страв добавляти, бо діткам точно така смакота сподобається!! Ням-ням!!!

Leptusa, дякую!!! такі коментарі як ваші надихають на кулінарні подвиги))) врахувала ваше зауваження і добавила тортик в розділ Дитячих страв!!!

Добавить комментарий