Рулет из фарша в беконе (Новогодний рецепт)

Комментарии

готовила мужу на ДР, это так вкусно и так красиво, гости просто в восторге))) замечательный рецепт, забираю, буду готовить еще))) СПАСИБО!!!

Лола, очень рада, что мой рецептик пригодился))) приятно получать такие комментарии от своих читателей, у которых все получается! Лола, заходите еще, всегда рада!

чудовий рулет, я не додавав шпінат, вийшло також смачно... дякую, Ірино, за рецептик:=))

Григорий, на здоров"я, дуже тішуся, що вам сподобався рецепт!!!

Дякую! Саме працюю над меню на Різдво (святкуватимемо за Американським календарем, бо всім дають вихідний) та на Новий Рік. Це те, що треба! Як-то кажуть - центральне блюдо. Всім перепадає однакове, на відміну від качки-гуски:)

Муся, вітаю вас!!! дуже добре, що завітали до мене... цей рулет просто чудовий, я також його буду ще раз готувати, але на Різдво (7 січня)... Муся, ви можете сміло готувати, рецепт провірений, начинку можете змінити за своім смаком... чекаю на фотозвіт!!! Муся, з наступаючими святами вітаю всю вашу родину... щастя та добра, успіху та благополуччя бажаю! С наступаючими святами!!!!

Дякую! Вас також, Ірино, вітаю. Нехай новий рік буде сповнений радістю та задоволенням від досягнень. Нехай всі рідні та близькі будуть здорові, щасливі, а онук росте розумним і слухняним. Вам особисто - міцного здоров"я, натхнення, сил, енергії, а також достатку і повної комори. І нехай в Україні нарешті настане мир та спокій.

Муся, величезне-величезне дякую!!!! Сподіваємося тільки на краще!!! Завжди з радістю чекаю вас у гості!!!!

Добавить комментарий