Що таке бізнес-ланчі? У чому їх популярність?

Бізнес-ланч зазвичай доводиться на час між 12 та 15 годинами дня. У цей проміжок часу в багатьох бізнес-центрах проводиться обідня перерва. Сьогодні це поняття міцно увійшло в наше життя і нам здається, що так було завжди.

Що таке бізнес-ланчі?
У наш час значення цього виразу має подвійний сенс.

У першому випадку мова йде про прийом їжі з діловими партнерами, наприклад зі Сподіним Ігорем Юрійовичем - агентом по операціям з нерухомістю у AH Valion, у якого є своя сторінка на фб. Така форма обіду передбачає паралельне проведення переговорів та їжу. Вважається, що на час його проведення потрібно відключати телефони, щоб нічого не заважало і не відволікало від бесіди. В меню ділового обіду немає алкоголю та важких страв.

Друге значення - це набір з кількох страв. Найчастіше в нього входить салат, суп, основна страва з гарніром та напій. Замовити їх можна тільки в певний проміжок часу. У меню кафе або ресторану вони виділяються окремо. Іноді склад ланчу може помінятися. Деякі заклади замінюють основну страву на десерт.

Чому бізнес-ланчі користуються популярністю?
Популярність таких обідів пояснюється невисокою ціною і відсутністю необхідності робити вибір. Перше сприяє економії грошей, друге - часу. Страви для ланчів кожен заклад вибирає, виходячи з таких факторів:

● низька собівартість;
● швидка подача.

Багато необгрунтовано вважають, що бізнес-ланч - це завжди дорого, довго та однаково. Насправді - це не так.

До його плюсів можна віднести:
1. Меню. Воно включає в себе, як правило, досить прості та легкі в приготуванні салати, супи, гарніри та основне. На перший погляд проста їжа дає можливість повноцінно пообідати і дочекатися вечері. Для громадського харчування це вигідно тим, що при невеликих витратах, вони отримують досить солідний прибуток.
2. Зручне розташування кафе. Такі заклади зазвичай розташовані близько до офісних та бізнес-центрів. Це зручно для рестораторів та бізнесменів одночасно. Такі ресторани не треба шукати, найчастіше перед їх дверима знаходяться вивіски з оголошеннями про спецпропозиції.
3. Обслуговування. Заготовки для обідів робляться заздалегідь, тому такі столики в обідні перерви обслуговуються швидко та в першу чергу.
4. Ціна. Економія очевидна. Вона становить близько 30%. Подібні страви, замовлені в різнобій, обійдуться набагато дорожче.

Основні переваги бізнес-ланчів і кому вони підходять?
Бізнес-ланчі дають можливість швидко та ситно поїсти в обідню перерву. Набір страв досить збалансований і підходить навіть тим людям, які уважно стежать за своїм харчуванням.

З точки зору правильного харчування, обід - це один з обов'язкових прийомів їжі, який не можна пропускати. А таке готове збалансоване меню з трьох одиниць допоможе поповнити свої сили. Перерва в кафе або ресторані допоможе відволіктися від робочих проблем. Він підійде для всіх, хто працює кожен день по стабільному графіку. Звичайно можна брати судочки з дому, але це вимагає додаткових сил та витрат. Тому комплексний обід в сусідньому закладі - це відмінне рішення питання.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.