Про блог

Вітаю всіх, хто відвідав мій кулінарний блог "Мої улюблені рецепти"!

Мене звати Ірина. Те, чим я заробляю собі на життя, жодним чином не пов'язане з кулінарією, тому приготування їжі - це лише захоплення, як для деяких захопленням є фотографування, музика чи збирання марок. Багато рецептів страв вигадую сама, деякі беру у знайомих та друзів, на інших кулінарних сайтах, а також з кулінарних книг, яких у мене безліч. Фото своїх страв роблю теж сама, хоча не зовсім це вмію. Легкість, доступність та мінімальний час приготування - головні критерії, які я намагаюся використовувати при приготуванні своїх страв. У створенні мого блогу безпосередню участь брали мої найближчі люди - син і невістка. Це вони надихнули мене та допомагають по сьогоднішній день, без них у мене нічого б не вийшло. Практично всі рецепти, які ви знайдете на моєму блозі, з детальними покроковими фотографіями і докладним описом, оскільки приготовлені особисто мною. Звичайно, для мене дуже важливим є думка кожного, тому з нетерпінням чекаю на Ваші відгуки, коментарі, зауваження та побажання. Гарантую, що на поставлені мені питання всім відповім індивідуально. Всіх, хто хоче дізнатися багато корисної інформації про кулінарію, про новинки побутової техніки, і власне, мої рецепти - запрошую на мій блог!

Опубліковано 17 травня 2024 - 15:56 користувачем Олена

дуже люблю ваш блог, приготувала вже багато різних страв і все завжди виходить з першого разу) так тримати) успіхів в усьому)

Опубліковано 18 травня 2024 - 09:59 користувачем Irina

Олена, мені надзвичайно приємно отримати такий чудовий коментар! Заходьте частіше, готуйте та діліться враженнями! Дякую!

Опубліковано 17 грудня 2023 - 12:41 користувачем Алла

Ірочка, мої вітання! Твій блог і так був дуже красивим, а зараз став ще класнішим. Дуже люблю готувати по твоїм рецептам, бо все завжди виходить з першого разу! Так тримати!

Опубліковано 17 грудня 2023 - 13:16 користувачем Irina

Аллочка, дуже дякую! Так, тепер, завдяки старанням Дениса блог став не лише красивішим, а набагато зручнішим, сподіваюсь ти це відчуєш, коли будеш надсилати свій новий рецепт. Чекатиму з нетерпінням!

Опубліковано 11 грудня 2023 - 16:03 користувачем Sasha

Вітаю з оновленням блогу, бажаю більших успіхів та нових смачних рецептів!

Опубліковано 11 грудня 2023 - 16:07 користувачем Irina

Sasha, щиро дякую! Нові рецепти будуть і вони будуть смачні!

Опубліковано 08 грудня 2023 - 00:27 користувачем Сергій

Вітаю з оновленням сайту! Творчих успіхів та нових смачних рецептів!

Опубліковано 09 грудня 2023 - 09:32 користувачем Irina

Сергій, дуже дякую за приємний коментар! А ще дякую своєму синочку за зроблену ним титанічну працю, в результаті якої вийшов ось такий класнючий оновлений блог! 

Коментувати