Яке весілля без красивого торта?

Весна це не тільки пробудження природи, адже саме навесні багато молодят планують весілля, продумуючи кожен нюанс, щоб вона запам'яталася на все життя. Це весільні строї, оформлення залу, смачне меню, різні аксесуари і звичайно ж, неймовірної краси торт. Щоб бути в тренді, молодята заздалегідь продумують кожен нюанс, щоб торт був не тільки смачним, але вражав своєю красою, ніжністю та неординарністю.

Якщо перейти по посиланню, ви зможете вибрати торти на замовлення на будь який смак, ознайомитися з рейтингом найкращих кондитерських по всій Україні. Саме тут можна замовити неймовірні кондитерські вироби, які вражають витонченим смаком, ексклюзивним дизайном та доступною ціною, приготовані професійними кондитерами. Скориставшись даною послугою, ви та ваші гості будуть вражені!

Весільний торт - це красиве та солодке завершення весілля. Саме тому, фантазія кондитерів є безмежною. Починаючи від маленьких та компактних, але не менш смачних, та закінчуючи N-поверховими вежами, щоб всіх здивувати. Але є ще одна традиція — дарувати шматки торта всім присутнім, тому зазавичай весільні торти замовляють великих розмірів.

Організація весіль щорічно зазнає змін, завдяки чому кожен новий сезон зустрічає молодят цікавими ідеями. Культивують їх відомі медійні особистості, які вибирають для церемонії новий формат або ексклюзивну «фішку».  

Надзвичайно стильним, моднім та красивим виглядає весільний торт у вигляді серця, який можна прикрасити різними способами?   

1. З оксамитовим покриттям
    М'який велюровий торт-серце відмінно підійде на весілля, якщо виконати його в червоному або рожевому кольорі. Саме оксамитовий топпинг дуже ефектно та стильно виглядає, тому все більш популярний серед молодят.
2. У вигляді декількох сердець
    Можна приготувати торт на весілля з серцями, якщо використовувати коржі такої форми різних розмірів і розташувати їх на різних рівнях на спеціальних підставках. Таке частування буде виглядати дуже незвично, якщо зробити його не в традиційному червоному або рожевому кольорі, а скомбінувати ніжні бежеві тони з більш яскравими кольоровими.

3. Нестандартної форми
    Незвично буде виглядати торт у вигляді серця, якщо скомбінувати таку форму з коржами у вигляді квадратів або кіл. Асиметрія додасть вашому десерту дуже цікавий акцент, і такий незвичайний торт з серцем на весілля буде виглядати яскраво та ефектно.
4. З капкейками
    Можна цікаво та стильно обіграти мотиви з серцем в весільному торті, якщо доповнити основний невеликий тортик безліччю маленьких тістечок-капкейков такої ж форми. Така диво-композиція буде виглядати надзвичайно яскраво та стильно.

5. З квітковими каскадами
    Замовляючи торти на весілля в формі серця, подумайте про прикраси з квітів. Чим більше буде ваш десерт, тим більше можна розмістити на ньому цікавих спадаючих композицій з мастики чи крему. Головне - не використовувати занадто багато кольорових відтінків. Для весілля досить буде декількох основних тонів. Тоді весільний торт у вигляді серця з квітковими мотивами вийде стильним та вишуканим.

Добавить комментарий