Міксер Philips Daily Collection HR3705/00.

Опубліковано користувачем Irina

У мене новий помічник на кухні - це ручний міксер Philips Daily Collection HR3705/00, дуже компактний та симпатичний зовні. Зараз розповім, що мене спонукало до цієї покупки. У мене є стаціонарна кухонна машина Kenwood Chef, яку я просто обожнюю та використовую для різних цілей - приготування крему, замісу тіста, збивання білків та іншого. Але вся річ в тому, що в такій великій чаші важко, а іноді взагалі неможливо приготувати невелику кількість крему. Ось тому мені довелося купити ручний міксер, про характеристики якого я зараз розповім докладніше.

Міксер Philips HR3705/00 китайської збірки виготовлений в пластиковому корпусі білого кольору, і що дуже важливо у нього полегшений ергономічний корпус. Його ручка з не рухомим покриттям, завдяки чому забезпечується не тільки комфортне використання, але і в деякому роді, безпека.

Даний міксер з потужністю 300 Вт, чого цілком вистачає для роботи, у нього 5 швидкостей, а також є турборежим, який вибирається кнопкою, розташованою на ручці. Таким чином, є можливість підбирати найкращі умови для обробки кожного інгредієнта.

Компактний та стильний міксер Philips HR3705/00 укомплектований двома вінчиками, у яких плоскі грані та двома гаками, за допомогою яких можна замішувати тісто. І ті й інші насадки дуже легко та просто встановлюються. Дуже важливо, що вони виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, у них гладка поверхня, тому їх можна мити в посудомийній машині.

Щоб швидко та легко витягти насадки, в міксері передбачена велика зручна кнопка. Живиться пристрій від стаціонарної мережі напругою 220-240 В, до якої підключається досить довгим (1.2 метра) шнуром. У комплекті постачання до міксера додається інструкція, гарантійний талон, вінчики, гаки для тіста. Вага міксера 0,85 кг, а його габарити 15,4х8,4х18,6 см.

Я вже встигла випробувати нове придбання на практиці та мені дуже сподобалося, що міксер дуже тихо працює. Все дуже зручно та комфортно. Маю велику надію, що він прослужить тривалий час.

Коментувати