Як підготуватися до святкування Нового 2021 року.

Напередодні Нового 2021 року кожен з нас намагається створити чарівну, затишну, святкову атмосферу у своїй квартирі, приготувати багато смачних святкових страв. Оскільки господарем 2021 року є Бик, тому прикрашати свою оселю потрібно з урахуванням того, що він любить. Саме тому новорічний декор повинен бути виготовлений із натуральних матеріалів, наприклад, дерева, каміння, мінералів чи металу. Також слід врахувати колір прийдешнього року, тому інтер’єр краще прикращати в білих, зелених, металевихтонах.

Страви на Новорічному столі також мають бути такими, які любить Бик. В їх склад мають входити такі продукти, як зелень, гриби, овочі та фрукти. Також можна приготувати м'ясні страви, однак вони не мають бути з яловичини чи телятини. Багато цікавих рецептів, які стануть справжньою окрасою новоричного столу можно знайти, перейшовши по посиланню. Тут є святкові, але прості рецепти на Новий рік, а також смачні рецепти перших та других страв, салатів, закусок, випечки, що зацікавлять багатьох господинь.

Прекрасним рішенням, щоб створити святковий настрій стануть гарно розмальовані вікна. У магазинах можна придбати необхідні трафарети чи наклейки. Любителі малювати зможуть проявити свій талант та фантазію, щоб прикрасити вікна штучним снігом.

Можна натягнути під стелею мотузки з ялиновими гілочками та шишками, заздалегідь розфарбувавши їх у золотий колір. Такі новорічні прикраси додадуть інтер’єру квартири вишуканості та ошатності, радуючи всіх членів родини.

Не лишнім буде придбання темно-коричневої та жовтої скатертин, якими можна застелити стіл, так, щоб було видно кути нижнього покриття. Такі кольори дуже гармонюють з мандаринами, свічкою білого кольору, яку ставлять у центрі святкового столу та зеленими гілками ялинки.

Також можна зробити з паперу невеличкі замочки та повісити їх на ручки вікон і дверей. Можна також використовувати декоративні замки, які можна придбати у будь якому магазині. Такі прикраси дадуть зрозуміти господарю року, що двері та вікна під замками, тому він надійно захищений у своїй оселі.  

Красиво прикрасити квартиру без зайвого клопоту, можна за допомогою вогників. Запалить їх можна не тількі на красуні-ялинці, але по всій квартирі. Це надасть чарівної, казкової, не забутньої атмосфери..

Прикрашати свою квартиру до Нового року завжди дуже цікаво, тому проявляйте якомога більше фантазії, не бійтеся експериментувати. Бик віддячить вам і стане вам самим вірним другом. Яскравих і незабутніх емоцій у прийдешньому році!

Приємних та незабутніх свят!

Добавить комментарий