Набір для приготування равіолі – подарунок від читачки Мусі!

Опубліковано користувачем Irina

Дорогі читачі! Ви любите равіолі - італійську пасту з начинкою, що на вигляд нагадує пельмені? Я дуже люблю! Хочу похвалитися своїм подарунком! Ось такий спеціальний набір для приготування цієї страви подарувала мені постійна читачка, а тепер ще й подруга зі США - Муся. Мені було дуже приємно отримати в подарунок цю незамінну в господарстві річ, що максимально полегшує процес приготування цієї смачної страви. За допомогою цього зручного набору можна за лічені хвилини заготовити равіолі, причому ідеальної форми та до того ж з гарними гофрованими краями. Крім того, за бажанням тепер я зможу готувати равіолі круглої або квадратної форми. Зараз я докладніше ознайомлю вас із вмістом ось такої симпатичної коробочки.

У набір входить 4 предмети: кругла форма-штамп діаметром 6.35 см, квадратна форма-штамп діаметром 6.9 см, валик завдовжки 10,16 см, гофрований дисковий ніж.

Дані пристрої дуже якісні та надійні, вони виготовлені з нержавіючої сталі в поєднанні з натуральним деревом. Працювати ними дуже зручно та комфортно. Завдяки добре продуманій формі, їх зручно зберігати, вони не займають багато місця, спрощуючи при цьому процес приготування цієї дуже смачної італійської страви. Друзі! Буквально днями я обов'язково опублікую приготовані мною равіолі з дуже смачною начинкою (якою, поки секрет)! Так що, запрошую всіх на равіолі, заходьте, буду рада! Велике дякую Мусі за такий дуже потрібний, чудовий подарунок!

СМАЧНОГО!

Коментарі

Опубліковано 09 травня 2017 - 00:31 користувачем Муся

Я просто щаслива, що ви вже працюєте з цим набором! Боюся, що у мене він і досі стояв би на полиці...

Опубліковано 09 травня 2017 - 17:11 користувачем Irina

Муся, вітаю!!!! А я дуже щаслива, що ви щасливі!!! Наборчик те, що треба, випробувала на практиці, ще раз величезне дякую за подарунок! хочу приготувати ще квадратні равіолі, але з якоюсь м"ясною начинкою!

Опубліковано 22 квітня 2017 - 09:49 користувачем Alla Skirka

ух ти, яка цікава штучка! дуже люблю такі усілякі пристусування, нещодавно придбала форму для приготування пельменів, також классно виходить... вислала Ірині рецепт з фотографіями)))
цікаво, а де можно купити такі формочки для равіолі?

Опубліковано 22 квітня 2017 - 22:23 користувачем Irina

Alla Skirka, так ця штучна просто класс! завтра буду готувати равіолі, якщо вийдуть, обов"язково опублікую рецепт... думаю, що можна пошукати в Інтернеті, бо в магазинах честно кажучи я не зустрічала... мені пощастило такий подарунок отримати!! Я обов"язково скоро опублікую ваші пельменьки!!!

Коментувати